Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

"Scena Młodych"

 

W dniach 10-12 Kwietnia odbył się przegląd teatrów młodzieżowych i kabaretowych  - ‘’MŁODY TEATR’’. Jest to jedna z trzech części konkursowego przeglądu zjawisk i zdarzeń ruchu artystycznego Lublina i województwa Lubelskiego – "Scena młodych". Odbywa się on co roku w Centrum Kultury w Lublinie. W ciągu tych dni na scenie Lubelskiego Centrum Kultury można było obejrzeć około 30 spektakli  teatralnych i programów kabaretowych ze szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, placówek kultury Lublina i woj. lubelskiego.

Czytaj więcej: "Scena Młodych"

WESOŁYCH ŚWIĄT !

Niech te zbliżające sie święta Wielkiej Nocy przepełnione będą miłością i spokojem, życzymy aby były one spędzone w gronie najbliższych i by wszystkim udzieliła się świąteczna atmosfera.
Wesołego zająca,
co śmieje się bez końca,
szczerbatego barana,
co beczy od rana,
pisanek w koszyku
oraz mokrego ubrania w dzień polewania.. <3

Premierki - Przecierki

10 kwietnia 2014 roku grupa młodych artystów działających i rozwijających swoje talenty przy Powiatowym Młodzieżowym Domy Kultury przecierała pierwsze szlaki na scenie. Był to koncert szczególny, bo w wykonaniu wokalistów Dziecięcego Studia Piosenki działającego pod batutą pani Anny Kozak. Dziś, po raz pierwszy wystąpili w roli solistów! Oprócz zgromadzonej publiczności występom naszych Gwiazd przysłuchiwało się Jury w składzie pani Jolanta Tomasiewicz i pani Doroty Wydrzyńskiej. Jako jedna z pierwszych solistek na scenie pojawiła się Natalka Baran, która wykonała piosenkę „Na cztery i na sześć”. Natalka była najmłodszą Gwiazdą na scenie tego wieczoru. Urzekła ona Jury swoim wdziękiem i muzykalnością.

Zapraszamy do Galerii >>

Czytaj więcej: Premierki - Przecierki

POLA NADZIEI

 

Już po raz piąty w Lubartowie odbędzie się akcja POLA NADZIEI, którą organizuje Lubartowskie Stowarzyszenie Hospicjum św. Anny w Lubartowie. Akcja ta odbędzie się 13 kwietnia 2014 roku w Niedzielę Palmową, w ramach prowadzonej działalności na rzecz osób terminalnie chorych.

Jak można pomóc?

 1. Masz wolną chwilę i chciałbyś pomóc kwestować – zgłoś się do nas (kontakt w wiadomości prywatnej fb).

 2. Możesz przyjść i wesprzeć naszą akcję wrzucając swój datek finansowy do puszki kwestarskiej.

 3. Masz ogród i zakwitły Ci żonkile – możesz nam je przekazać, będziemy je wręczali podczas kwesty. Niestety w hospicyjnym ogrodzie żonkilowe cebulki zmarzły i prawdopodobnie nie zakwitną w tym roku.

 4. Nie możesz przybyć na kwestę lub mieszkasz poza Lubartowem, a chciałbyś pomóc Podopiecznym Hospicjum św. Anny - możesz przekazać symboliczną kwotę w formie darowizny, wpłacając na rachunek bankowy Lubartowskiego Stowarzyszenia Hospicjum św. Anny - Bank PEKAO SA I O/Lubartów 80 1240 2409 1111 0010 0572 8713 z dopiskiem „Pola Nadziei 2014”.

 

Akcji „POLA NADZIEI 2014”, towarzyszy myśl bł. Jana Pawła II – „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

 

Gorąco zachęcamy do wsparcia Hospicjum !